ПРО НАС


Ми – UA1 Lviv Games, і весь наш досвід, таланти та ентузіазм спрямовані на створення ігор з глибоким сюжетом, унікальними елементами геймплею та деталізованим реалістичним оточенням. Ядром компанії зараз є понад 150 талановитих дизайнерів, програмістів, художників, фахівців з ефектів та письменників з усього світу з різноманітним та унікальним життєвим досвідом, які вкладають у роботу нечисленні роки професійного досвіду та любові до комп'ютерних ігор.

Дизайн, геймплей, атмосфера та досвід гравця – ось основи наших ігор. Це стосується не лише відповідних відділів – якщо хтось із нас має пропозицію, ми завжди раді поділитися нею, навіть якщо вона не має прямого відношення до нашої повсякденної роботи. Створювати найкращі ігри, на які ми здатні – головна мета, досягнути якої прагне кожен із нас.

Ми багато працюємо та багато граємо разом. Ми дружна сім'я: ми граємо в наші ігри щодня, співпрацюємо, даємо відгуки, допомагаємо один одному знаходити розв'язання проблем та працюємо над досягненням цілей як єдиний організм. Ми також любимо вечірки та разом вивчати хобі один одного. До нашої команди входять письменники світового рівня, актори, музиканти та багато інших, тому творчість та можливість вивчення чогось нового завжди поруч!


МИ ШУКАЄМО НОВИХ СПІВРОБІТНИКІВ!


МАЛЬТІЙСЬКА СТУДІЯ

Наш головний офіс знаходиться у місті Сліма (Мальта), у менш ніж 200 м від моря! Завдяки теплому клімату та яскравому сонцю купальний сезон тут відкритий 8 місяців на рік, а зима на наш погляд більше нагадує квітучу весну. Ось чому ми любимо виходи на відкрите повітря, такі як щорічна прогулянка на катамарані та бейсбол. І це не кажучи про те, що багато наших співробітників ходять на роботу в шортах і шльопанцях цілий рік! Атмосфера в офісі дуже інтернаціональна та яскрава – наші колеги з усього світу привозять із собою свій різноманітний культурний та професійний досвід. Крім того, враховуючи, що однією з офіційних мов Мальти є англійська, нашим співробітникам легше адаптуватися до місцевого способу життя.

УКРАЇНСЬКА СТУДІЯ

Наша нещодавно оновлена українська філія знаходиться у столиці України – Києві. Це місто є фантастичним поєднанням культурного життя, що сягає корінням в історію східної Європи, з сучасним європейським способом життя. Сам офіс розташований в районі Почайна, всього за кілька кроків від станції метро. Цей район, оточений кількома озерами та торговими центрами, надає всі можливості як для відпочинку, так і для шопінгу. Офіс оснащений першокласною технікою для створення інноваційних ігор. Культура компанії, що сформована відданими шанувальниками наших проектів, дуже схожа на сімейну. До привабливих сторін офісу входять п'ятничні пікніки на терасі та часті ігри в настільний теніс.


БЕНЕФІТИ